Starostwo Powiatowe 2 maja będzie nieczynne. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie 2 maja będzie nieczynne.

W związku z wejściem w życie z dniem 01 stycznia 2018 roku nowej ustawy Prawo Wodne (Dz. U. z 2017r., poz. 1566), Starosta Legnicki informuje, iż sprawy związane z gospodarką wodną zostały przejęte przez Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie”.

W związku z powyższym, wszelkie wnioski oraz dokumenty związane z gospodarką wodno-ściekową, należy składać w siedzibie PGW „Wody Polskie”, Zarząd Zlewni w Legnicy, przy ul. Rataja 32, tel. 76/862-44-60, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..