tel: 76-72-43-429
               pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1
               59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

e-mail: rzecznik@legnica.eu
                    tel: 76-72-121-38

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty pozakonkursowe, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych oraz w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego

ogłasza nabór wniosków na następujące formy:

• szkolenia
  • bony na zasiedlenie
  • bony szkoleniowe
  • jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Zapraszamy pracodawców oraz bezrobotnych do udziału w programie!

Więcej informacji można uzyskać w PUP ul. Andersa 2, 59-220 Legnica:

• staże - w pokoju 9 tel. 76/722-52-20,
  • szkolenia i bon szkoleniowy – w pokoju 6 tel. 076/722-52-17,
  • bon na zasiedlenie – w pokoju 10 tel. 076/722-52-21,
  • jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej – w pokoju 16 tel. 076/722-52-45.