Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

zdjęcie nr 1

Zapraszamy na autorską wystawę fotograficzną Moniki Skrobiewskiej pod tytułem "Szlakiem Św. s. Faustyny Kowalskiej i Miłosierdzia Bożego", która odbędzie się dnia 27 sierpnia 2015r. o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej w Bartoszowie.

Św. siostra Faustyna Kowalska znana dziś na całym świecie apostołka Miłosierdzia Bożego, zaliczana jest do grona wybitnych mistyków Kościoła. Obraz Jezusa Miłosiernego z podpisem Jezu, ufam Tobie, który jest jednym z najbardziej znanych wizerunków Chrystusa, powstał według wizji Św. s. Faustyny.

W trakcie wystawy zaprezentowane zostaną prywatne zbiory zdjęć z miejscowości, w których przebywała Św. s. Faustyna: Głogowiec, Świnice Warckie, Kiekrz, Myślibórz, Kraków - Łagiewniki, Wrocław, Poznań, Warszawa.

Do zobaczenia będą również fotografie z rodzinnej miejscowości autorki, Żary w Gminie Kluki, gdzie posługiwał i mieszkał ks. Antoni Sawicki, który miał okazję ochrzcić bł. ks. Jerzego Popiełuszkę.

Podczas wystawy można będzie również zapoznać się z literaturą Miłosierdzia Bożego oraz kiermaszem prac.

Numer kontaktowy dla grup zorganizowanych i osób indywidulanych 781-942-623