Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Ostrzeżenie meteorologiczne – silny wiatr 2/3.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

zdjęcie nr 1

W rozpoczynającym się tygodniu, w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie, będą miały miejsce obchody Tygodnia Patriotyzmu, zorganizowanego z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Całości obchodów przyświecać będzie hasło: „Polaków walki o Ojczyznę”.

TYDZIEŃ PATRIOTYZMU W PZS

Wtorek, 10 listopada 2015 r., godz. 1100

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

„Polaków walki o Ojczyznę”

Aula PZS, ul. Poźniaków

9-14 listopada 2015

Wystawa prac uczniowskich PZS - „Walki o granice II RP.”

Aula PZS, ul. Poźniaków

Czwartek, 12 listopada 2015, godz. 1700

Ślubowanie uczniów klasy pożarniczo-ratowniczej

Ognisko Patriotyzmu „Polaków walki o Ojczyznę”