Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Ostrzeżenie meteorologiczne – silny wiatr 2/3.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Szóstego listopada, hala sportowa w Legnickim Polu gościła drużyny rywalizujące w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców do lat 15, rozgrywanym w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. O prawo udziału w eliminacjach strefowych rywalizowały drużyny ze szkół gimnazjalnych z: Spalonej, Legnickim Polu, Rui i Krotoszycach.

Otwarcia Turnieju dokonał Aleksander Kostuń – Wicestarosta Legnicki. Po zaciętej, lecz prowadzonej w duchu fair play, rywalizacji wyniki oraz klasyfikacja końcowa przedstawiają się następująco:

1. Gimnazjum Legnickie Pole
  2. Gimnazjum Spalona
  3. Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui
  4. Gimnazjum im. Jana Wyżykowskiego w Krotoszycach

Na zakończenie turnieju wyróżniono Krystiana Ceglarskiego ze Spalonej, który zdobył tytuł króla strzelców, Michała Ziębę, również ze Spalonej, uznanego za najlepszego bramkarza oraz Wojciecha Stępnia z Legnickiego Pola, któremu przypadł tytuł najlepszego zawodnika. Wyróżnienia i nagrody zawodnikom wręczyły: Dyrektor Zespołu Szkół w Legnickim Polu -Dorota Anklewicz-Siczek i Grażyna Jóźwik -Sekretarz Rady Powiatowej Z „LZS” w Legnicy.

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za ich występ w turnieju strefowym.