Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Decyzją Ministerstwa Obrony Narodowej nr 293/MON z dnia 29 czerwca 2015 roku, z dniem 15 lipca bieżącego roku powstało Biuro do Spraw Proobronnych.

Podstawowym zadaniem Biura jest realizacja przedsięwzięć dotyczących wsparcia systemu obronnego i bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej przez wykorzystanie potencjału obronnego organizacji pozarządowych o charakterze proobronnym oraz uczniów klas mundurowych.

Biuro jest otwarte na wszelkie formy współpracy w zakresie wspierania działalności organizacji proobronnych i klas mundurowych, upowszechniania historii oręża i wychowania patriotycznego, rozwijania aktywności środowisk lokalnych oraz propagowania edukacji obronnej i edukacji dla bezpieczeństwa.

Biuro do Spraw Proobronnych mieści się przy ul. Nowowiejskiej 28a w Warszawie, tel. 261 845 541, faks 261 845 559, -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.