Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Z okazji zdobycia, przez Kamila Mroczkowskiego, brązowego medalu na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy zwycięski zawodnik i trener Klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki Arkadiusz Lewandowski odwiedzili starostwo, by osobiście z rąk Starosty Legnickiego Janiny Mazur oraz Członka Zarządu Powiatu Kazimierza Burtnego odebrać gratulacje i drobny upominek. W spotkaniu udział wziął także inny utalentowany młody bokser - Łukasz Niemczyk, klubowy kolega Kamila.

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w boksie odbyły się między 19 a 29 listopada w Kołobrzegu. Uczestniczyło w nich 450 uczestników z ponad 30 krajów Europy, w wieku 17 – 18 lat, w tym również Kamil Mroczkowski, na co dzień trenujący w Klubie Bokserskim Champion Chojnów Powiat Legnicki. Kamil walczył w kategorii Junior, w wadze superciężkiej i po wspaniałym występie ostatecznie zdobył brązowy medal.