Z okazji zdobycia, przez Kamila Mroczkowskiego, brązowego medalu na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy zwycięski zawodnik i trener Klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki Arkadiusz Lewandowski odwiedzili starostwo, by osobiście z rąk Starosty Legnickiego Janiny Mazur oraz Członka Zarządu Powiatu Kazimierza Burtnego odebrać gratulacje i drobny upominek. W spotkaniu udział wziął także inny utalentowany młody bokser - Łukasz Niemczyk, klubowy kolega Kamila.

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w boksie odbyły się między 19 a 29 listopada w Kołobrzegu. Uczestniczyło w nich 450 uczestników z ponad 30 krajów Europy, w wieku 17 – 18 lat, w tym również Kamil Mroczkowski, na co dzień trenujący w Klubie Bokserskim Champion Chojnów Powiat Legnicki. Kamil walczył w kategorii Junior, w wadze superciężkiej i po wspaniałym występie ostatecznie zdobył brązowy medal.