Informacja dla podmiotów gospodarujących odpadami, w tym transportujących i wytwarzających odpady

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

zdjęcie nr 1

Starostwo Powiatowe w Legnicy serdecznie zaprasza do uczestnictwa w eliminacjach powiatowych do XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”. Tegoroczne eliminacje powiatowe organizowane są przez Starostwo Powiatowe w Legnicy i odbędą się 14 marca 2016 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legnicy, w sali 3a (parter) o godzinie 1000.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych wytypowanych w eliminacjach gminnych do etapu eliminacji powiatowych konkursu. Uczestnicy występują w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV – VI szkół podstawowych oraz klasy I – III gimnazjum. O ilości osób wytypowanych do eliminacji wojewódzkich Starostwo Powiatowe w Legnicy poinformuje do dnia 25 marca bieżącego roku. Karty zgłoszeniowe proszę przesyłać pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Legnicy, Plac Słowiański 1, 59 – 220 Legnica, lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 marca.

Do pobrania: