Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Ostrzeżenie meteorologiczne – silny wiatr 2/3.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

W siedzibie władz powiatu odbyło się spotkanie prezesów klubów piłkarskich z naszego powiatu z władzami Okręgowego Związku Piłki Nożnej oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, a także władz powiatu legnickiego. Okręgowy Związek Piłki Nożnej reprezentowała jego Prezes Pani Maria Kajdan natomiast Dolnośląski Związek Piłki Nożnej reprezentował Prezes Pan Andrzej Pedewski. Głównym punktem spotkania było wręczenie promes przedstawicielom klubów na zakup sprzętu sportowego dla najmłodszych podopiecznych. Promesy wręczyli Wicestarosta Krzysztof Sowiński, Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pani Maria Kajdan oraz Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Pan Andrzej Pedewski.