OSTRZEŻENIE – burze z gradem 2/3.

Zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska,

Pracownicy Wydziału Architektury i Środowiska, realizujący zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.), pracują w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 800 do 1400, we wtorki w godzinach od 800 do 1700 i w piątki wydział nieczynny dla interesantów.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

Dziewiątego listopada, hala sportowa w Spalonej gościła drużyny rywalizujące w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców do lat 15, rozgrywanym w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. O prawo udziału w eliminacjach strefowych rywalizowały drużyny ze szkół gimnazjalnych w: Spalonej, Legnickim Polu, Prochowicach, Rui i Gimnazjum nr 1 z Chojnowa

Otwarcia Turnieju dokonał Etatowy Członek Zarządu Powiatu Legnickiego - Kazimierz Burtny. W uroczystości otwarcia udział wzięli: Wójt Gminy Kunice – Zdzisław Tersa, Przewodnicząca Rady Powiatowej Z „LZS” - Stanisława Pakos i Dyrektor Gimnazjum w Spalonej – Jolanta Kozula.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Adam Szymańczyk i Dariusz Penkala.

Po zaciętej, lecz prowadzonej w duchu fair play, rywalizacji wyniki oraz klasyfikacja końcowa przedstawiają się następująco:

1. Gimnazjum w Spalonej 12 pkt , bramki: 13:2
  2. Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Prochowicach 9 pkt , bramki 10:2
  3. Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie 3 pkt, bramki 4:2
  4. Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Rui 3 pkt , bramki 4:4
  5. Gimnazjum w Legnickim Polu 3 pkt, bramki 5:7

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za ich występ w turnieju strefowym.