Zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska,

Począwszy od 1 lipca 2017 r. nastąpi zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska, realizujących zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.).
            Pracownicy Wydziału wykonujący te zadania będą pracować w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 800 do 1400, we wtorki w godzinach od 800 do 1700 i w piątki wydział nieczynny dla interesantów.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

W związku przejściem na emeryturę dotychczasowego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy, młodszego inspektora Marcina Wysockiego, w legnickiej komendzie obyły się uroczystości przekazania obowiązków Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy nadkomisarzowi Przemysławowi Laskowskiemu. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, w tym Starosta Legnicki Janina Mazur, przedstawiciele policji i służb współpracujących. Panu Marcinowi Wysockiemu, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy przechodzącemu na emeryturę, w imieniu władz samorządowych powiatu, złożono serdeczne podziękowania za wieloletnią, zaangażowaną i pełną poświęcenia pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oraz życzono, aby na emeryturze znalazł czas dla siebie na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.