Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone w art. 4 ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej, będą mogli korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w dwóch punktach.

STAROSTWO POWIATOWE W LEGNICY

zaprasza na

XXII DOLNOŚLĄSKI KONKURS RECYTATORSKI

PEGAZIK 2017

ELIMINACJE POWIATOWE

7 marca 2017 r.

godz. 900- kategoria „młodsi”

godz. 1130 – kategoria „starsi”

Plac Słowiański 1 w Legnicy, sala 3a (parter)

zdjęcie nr 1

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, wytypowanych w eliminacjach gminnych do eliminacji powiatowych.

Uczestnicy występują w dwóch kategoriach wiekowych; klasy IV-VI szkół podstawowych („młodsi”) i klasy I- III gimnazjum („starsi”).W każdej z kategorii, do etapu powiatowego konkursu, organizatorzy etapu gminnego typują nie więcej niż dwóch uczniów. Zgłoszenia do etapu powiatowego konkursu należy przesłać do dnia 20 lutego br. na adres: Starostwo Powiatowe w Legnicy, plac Słowiański 1, 59-220 Legnica lub elektronicznie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu zgłoszenia do urzędu.)

W etapie powiatowym konkursu mogą zostać wyłonieni uczniowie do etapu wojewódzkiego (po jednym uczniu w każdej z kategorii).

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa