Zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska,

Począwszy od 1 lipca 2017 r. nastąpi zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska, realizujących zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.).
            Pracownicy Wydziału wykonujący te zadania będą pracować w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 730 do 1530, we wtorki w godzinach od 730 do 1730 i w piątki w godzinach od 730 do 1330.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Łokietka w Radziejowie zaprasza do udziału w XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbędzie się w dniu 9 czerwca 2017r. w Liceum Ogólnokształcącym w Radziejowie oraz w Szkole Muzycznej w Radziejowie.

Festiwal jest formą popularyzacji piosenki francuskiej, a także ma na celu przyczynić się do umocnienia przyjaźni między narodem francuskim i polskim oraz pomóc nawiązać wzajemne kontakty między miłośnikami piosenki i stworzyć możliwości wymiany doświadczeń artystycznych młodych wokalistów amatorów.

Festiwal ma formułę otwartego konkursu. Udział mogą zgłaszać soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne – wykonawcy piosenki francuskiej, w wieku od lat 15-stu.

Załączniki: