Zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska,

Począwszy od 1 lipca 2017 r. nastąpi zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska, realizujących zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.).
            Pracownicy Wydziału wykonujący te zadania będą pracować w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 800 do 1400, we wtorki w godzinach od 800 do 1700 i w piątki wydział nieczynny dla interesantów.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

W ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, w miejscowości Goliszów zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w szachach. W zawodach wzięło udział 32 zawodników z miasta Chojnów oraz z gmin: Chojnów i Kunice.

Zmagania szachistów odbyły się pod czujnym okiem Jacka Najduka, który pełnił rolę sędziego zawodów. Otwarcia Mistrzostw Powiatu Legnickiego w Szachach dokonał Wicestarosta Legnicki- Krzysztof Sowiński.

Po zaciętej rywalizacji miejsca na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli:

- kategoria JUNIOR (1999 i młodsi )

1. Dawid Szczerba - LZS Mewa Goliszów - 4,0 pkt
  2. Kacper Łoboś - LZS „Mewa” Goliszów - 3,5 pkt
  3. Dominik Głąbiak - LZS „Mewa” Goliszów -3,5 pkt

- kategoria SENIOR ( 1998 i starsi )

1. Adam Cybulak - LZS „Mewa” Goliszów - 6,5 pkt
  2. Marek Czerniawski - LZS „Mewa” Goliszów - 6,5 pkt
  3. Roman Drążek - Chojnów - 5,0 pkt

Nagrody wręczali: Wiceprzewodnicząca Powiatu Legnickiego, jednocześnie Przewodnicząca Rady Powiatowej Z LZS w Legnicy -Stanisława Pakos i Radny Gminy Chojnów -Ryszard Dulik.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za ich wyniki podczas Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w szachach indywidualnych, zaplanowanych na 13.05.2017 r. w Ścinawce Średniej.