Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy zaprasza na Targi Pracy 2017, które odbędą się 26 kwietnia 2017 r. (środa) w LETIA BUSINESS CENTER. ul. Rycerska 24 w Legnicy. Przewidywany czas trwania: od 1000 do 1400.

W trakcie Targów będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, bezpośrednio porozmawiać z osobami rekrutującymi oraz poznać sposób i ścieżkę rekrutacji w danym przedsiębiorstwie lub instytucji. Dodatkowo będzie można w ramach punktu konsultacyjnego zasięgnąć informacji dotyczących zatrudnienia od pracowników Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego. Doradca EURES udzieli informacji dotyczących bezpiecznych wyjazdów za granicę oraz warunków życia w krajach UE.

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy zaprasza również Pracodawców, którzy poszukują pracowników, do udziału w Targach Pracy.

Uczestnictwo w Targach Pracy, to okazja do pozyskania nowych pracowników oraz zaprezentowania swojej firmy.

Warunkiem udziału jako wystawca jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przekazanie go do Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy najpóźniej do dnia 19.04.2017 r.

Formularz dostępny w aktualnościach na stronie internetowej www.puplegnica.pl