Pracownicy Wydziału Architektury i Środowiska, realizujący zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.), pracują w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 730 do 1530, we wtorki w godzinach od 730 do 1730  i w piątki wydział nieczynny dla interesantów.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

„Wielkanoc w pocztówce i dawnej prasie” to tytuł wystawy, która odbędzie się w piątek 7 kwietnia o godzinie 17:00 na Zamku Piastowskim”. Organizatorami wystawy są: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy”, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego dr. Tadeusz Samborski.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

7 kwietnia 2017r. godz. 17.00 Zamek Piastowski sala nr. 5 –wstęp bezpłatny.