OSTRZEŻENIE – burze z gradem 2/3.

Zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska,

Pracownicy Wydziału Architektury i Środowiska, realizujący zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.), pracują w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 800 do 1400, we wtorki w godzinach od 800 do 1700 i w piątki wydział nieczynny dla interesantów.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

Serdecznie zapraszamy na wystawę, na której prezentowane będą fotogramy Marii Przystasz, Piotra Krzyżanowskiego, Wojciecha Obremskiego oraz Konstantego Kawardzisa oraz kolekcja medalierska, która powstała z okazji 20 - lecia wizyty apostolskiej Jana Pawła II w Legnicy. Jej autorzy to czołówka polskich twórców medalierów. Prace można będzie oglądać na dworcu kolejowym w Legnicy, a otwarcie zaplanowano na 2 czerwca o godz.1700