ZAMKNIĘCIE DROGI POWIATOWEJ nr 2179D na odcinku Jaśkowice Legnickie – Szczedrzykowice

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD oraz Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na Konsultacje projektu "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" oraz na prelekcję dotyczącą uwarunkowań formalno-prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych w Polsce.

W pierwszej części spotkania omówiony zostanie projekt dokumentu "Program Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok", a uczestnicy spotkania będą mogli przekazać swoje uwagi. Będzie również możliwość zadawania pytań dotyczących projektu ww. dokumentu na rok 2018.

W drugiej części spotkania, podczas prelekcji, omawiane będą następujące zagadnienia:

1)Prawidłowe opisywanie dokumentów finansowo-księgowych oraz ich księgowanie.
2) Odpłatna działalność organizacji pożytku publicznego.
3) Prowadzenie działalności gospodarczej przez organizacje pozarządowe.

Spotkanie odbędzie się w dniu 2 czerwca 2017 r., w godz. 1000-1430, w sali wiejskiej w Strupicach, gm. Chojnów.

Swój udział w spotkaniu można potwierdzić do dnia 31 maja 2017 r. telefonicznie - pod numerem telefonu 768188502 wew.40 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.