OSTRZEŻENIE – burze z gradem 2/3.

Zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska,

Pracownicy Wydziału Architektury i Środowiska, realizujący zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.), pracują w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 800 do 1400, we wtorki w godzinach od 800 do 1700 i w piątki wydział nieczynny dla interesantów.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

W dniach 6 – 8 czerwca 2017 r. Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje na terenie całego kraju ćwiczenia w ramach których całodobowo wezmą udział Siły Zbrojne RP oraz administracja publiczna. W dniach trwania ćwiczenia będzie sprawdzany System Wczesnego Ostrzegania i Alarmowania o zagrożeniach.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego Informuje, iż  na terenie Powiatu Legnickiego mogą zostać uruchomione syreny alarmowe w celu ogłoszenia alarmu oraz jego odwołania.