Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji placówek oświatowych.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018, w imieniu władz samorządowych
Powiatu Legnickiego, składamy życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy.

Wszystkim Pedagogom i Pracownikom szkół oraz placówek oświatowych życzymy wytrwałości
i odwagi w kształtowaniu młodych umysłów, aby ten rok szkolny był czasem nowych wyzwań,
pomyślnej współpracy oraz wzajemnej życzliwości.

Niech podejmowany trud stanie się źródłem Państwa zadowolenia oraz radości i wdzięczności uczniów.

Aleksander Kostuń
   Przewodniczący Rady Powiatu