ZAMKNIĘCIE DROGI POWIATOWEJ nr 2179D na odcinku Jaśkowice Legnickie – Szczedrzykowice

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie został rozegrany Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Organizatorami zmagań byli: Powiat Legnicki, Powiatowe Zrzeszenie „LZS” w Legnicy i Powiatowy Zespół Szkół
w Chojnowie. W zawodach młodych siatkarzy udział wzięły drużyny: w kategorii zespoły męskie: LZS „Zryw” Stary Łom i KS „Jerzmanka” Jerzmanowice oraz trzy zespoły kobiece: Gimnazjum nr 1 Chojnów -absolwentki, UKS Spalona i LZS Gminy Chojnów.

Pod okiem sędziego Krzysztofa Waszkiewicza drużyny rywalizowały o tytuł najlepszego zespołu w powiecie legnickim oraz prawo startu w turnieju strefowym, który odbędzie się w Środzie Śląskiej 28.10.2017 r.

WYNIKI MECZY: MĘŻCZYŹNI

1 KS JERZMANKA Jerzmanowice - UR-PAL ZRYW Stary Łom 0 :2 ( 14 :25 , 14: 25 )

KOLEJNOŚĆ ZESPOŁÓW : 1 LZS „UR-PAL Zryw” Stary Łom. 2 KS „Jerzmanka” Jerzmanowice

WYNIKI MECZY : KOBIETY 1. UKS Spalona – Gimnazjum nr 1 Chojnów - absolwentki 2:0 ( 25:5, 25:6 ) 2. Gimnazjum nr 1 Chojnów -absolwentki - LZS Gminy Chojnów 0:2 ( 5:25, 6:25 ) 3 LZS Gminy Chojnów – UKS Spalona 2:0 ( 25:6, 25:15 )

KOLEJNOŚĆ ZESPOŁÓW : 1 LZS Gminy Chojnów 2 UKS Spalona 3 Gimnazjum nr1 Chojnów - absolwentki

Udział w turnieju strefowym (Środa Śląska 28.10.2017 r.) zapewniły sobie następujące drużyny:

- mężczyźni : LZS „Zryw” Stary Łom i KS „Jerzmanka” Jerzmanowice , - kobiety : LZS Gminy Chojnów i UKS Spalona .

Nagrody wręczał Wicestarosta Legnicki -Krzysztof Sowiński.