ZAMKNIĘCIE DROGI POWIATOWEJ nr 2179D na odcinku Jaśkowice Legnickie – Szczedrzykowice

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

pasek-PIFE_UEFS_do maila

Szanowni Państwo,

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców nt. pożyczek na rozwój oraz grantów na usługi doradcze, które odbędzie się 17 października 2017 r. w Legnicy.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona oferta Banku Gospodarstwa Krajowego dotycząca pożyczek dla przedsiębiorców na preferencyjnych warunkach oraz oferta Funduszu Regionu Wałbrzyskiego wspierająca rozwój przedsiębiorców za pomocą grantów na usługi doradcze.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie (76) 72354 80 oraz (76) 723 54 81.

Spotkanie odbędzie się 17 października w godz. od 10.00 do 13.00 w sali NOX w budynku LETIA BUSINESS CENTER przy ul. Rycerskiej 24 w Legnicy. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!