Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

W miniony piątek 13 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej w auli szklonej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie odbyła się uroczysta akademia z udziałem nauczycieli, uczniów, władz samorządowych powiatu legnickiego oraz licznie przybyłych gości. Tradycyjnie święto to jest okazją do złożenia gratulacji i podziękowań wszystkim nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za ich pracę na rzecz wychowania i kształtowania młodego pokolenia. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody Starosty Legnickiego i Dyrektora szkoły. W imieniu Starosty Janiny Mazur nagrody wyróżnionym nauczycielom wręczał Kazimierz Burtny - Etatowy członek Zarzadu Powiatu.

W tym roku Starosta Legnicki nagrodziła: Mariusza Kowalczyka dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie oraz nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół: Zygmunta Bienia, Zofię Łabuz, Artura Tomalę. Nagrody Dyrektora szkoły otrzymali: Borkowski Andrzej, Bury Małgorzata, Chrząszcz Józef, Chylak Jolanta, Dorota Dreger, Anna Dziurbiel, Barbara Homętowska, Ewa Humenna, Halina Kiliś, Agnieszka Kilkus, Anna Kulpińska, Adrianna Leszczyńska, Beata Majkut, Anna Ostropolska, Monika Pacaniuk, Ewelina Rabiej-Kulczycka, Agnieszkas Robak, Agnieszka Rybczyńska, Małgorzata Rzeźnik-Wójtowicz, Joanna Więcław.

Nagrodę Starosty Legnickiego otrzymała również Elżbieta Chlebosz z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chojnowie.