Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

W Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie odbyło się spotkanie z Agnieszką Martinką, autorką książki „Połowinka. Rowerem na Ural, do miejsca zesłania Ojca. Wspomnienia Ojca, wspomnienia córki", połączone z prezentacją multimedialną.

W publikacji Pani Agnieszka wzruszająco zaprezentowała przebycie 4472 km do miejsca zesłania swego Ojca. Więcej na temat tej sentymentalnej podróży można dowiedzieć się czytając książkę, do czego serdecznie zapraszamy. Honorowym gościem oraz patronem spotkania był Pan dr Tadeusz Samborski - Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.