Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne „Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców rzemieślników”, którego tematem będą:

dotacje dla przedsiębiorców rzemieślników

• dofinansowane szkolenia dla przedsiębiorców i ich pracowników
  • pożyczki dla przedsiębiorców na preferencyjnych warunkach
  • granty na usługi doradcze

Do udziału zapraszamy:

- przedsiębiorców rzemieślników,

- wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkania;

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 6 LISTOPADA 2017 r. (PONIEDZIAŁEK), godz. 10:00 – 13.00 LEGNICA, UL.RYCERSKA 24 – BUDYNEK LETIA BUSINESS CENTER, SALA „NOX”

Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną pod numerem telefonu 76 723 54 81 lub 80.

BUDYNEK DOSTOSOWANY DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI. PROSIMY O ZGŁASZANIE POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA ETAPIE REKRUTACJI.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania program spotkania oraz plakat informacyjny.