Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Legitymacje dla osób niepełnosprawnych Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Wydział Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu zaprasza właścicieli obiektów zabytkowych z terenu Dolnego Śląska na szkolenie dotyczące zasad udzielania dotacji z budżetu Województwa Dolnośląskiego, które zostały przyjęte przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego dnia 8 listopada 2012 roku w uchwale nr XXVII/788/2012 w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze województwa dolnośląskiego.

Szkolenie odbędzie się dnia 5 grudnia 2017 r. o godz. 1000 we Wrocławiu, ul. Walońska 3-5, piętro I, sala konferencyjna nr 122.

Udział w szkoleniu należy zgłosić wysyłając Kartę zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

p. Elwira Walczak, tel. 071/770-43-23