W Krotoszycach, 21 lutego br., z udziałem blisko 60 uczestników został rozegrany Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży szkolnej. W zawodach brali udział zawodniczki i zawodnicy ze Szkół Podstawowych z: Bieniowic, Prochowic, nr 4 Chojnowie, Rokitek, Budziwojowa, Krotoszyc, Spalonej oraz z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
WYNIKI :
SZKOŁA PODSTAWOWA – ROCZNIK 2005 I MŁODSI - CHŁOPCY
- Bernard Błażewicz - SP Prochowice - 20 pkt
- Maksymilian Warchoł - SP Bieniowice - 18 pkt
- Hubert Kupczyński - SP 4 Chojnów - 15 pkt
- Marek Zalewski - SP Rokitki - 12 pkt
- Dominik Kwiatkowski - SP 4 Chojnów - 9 pkt
- Krystian Pikulski - SP Budziwojów - 6 pkt
- Marek Golicz - SP Krotoszyce - 2 pkt
- Adrian Wiśniewski - SP Krotoszyce - 2 pkt
- Jakub Siwak - SP Krotoszyce - 2 pkt
- Michał Krupa - SP Rokitki - 2 pkt
- Mateusz Jankowski - SP Rokitki - 2 pkt
SZKOŁA PODSTAWOWA – ROCZNIK 2005 I MŁODSZE - DZIEWCZĘTA
- Paulina Zabłocka - SP Budziwojów - 20 pkt
- Daria Muc - SP Budziwojów - 18 pkt
- Agata Gawor - SP Bieniowice - 15 pkt
- Alicja Pietrus - SP Bieniowice - 12 pkt
- Martyna Marszałkowska - SP Krotoszyce - 9 pkt
- Weronika Witkowska - SP Krotoszyce - 6 pkt
- Agata Dąbrowska - SP Krotoszyce - 2 pkt
-ROCZNIK 2002 -2004 - CHŁOPCY
- Filip Banaś - SP Spalona - 20 pkt
- Radosław Radwanski - Gimnazjum nr 2 Chojnów - 18 pkt
- Sebastian Kołbuc - SP Spalona - 15 pkt
- Michał Różański - SP Budziwojów - 12 pkt
- Orest Chomiak - SP Prochowice - 9 pkt
- Marcel Bijak - SP 4 Chojnów - 6 pkt
- Wiktor Hajduk - SP Spalona - 2 pkt
- Dawid Iwan - SP Krotoszyce - 2 pkt
- Grzegorz Lis - SP Rokitki - 2 pkt
- Jakub Zięba - SP Spalona - bez pkt
- Marcel Gulewicz - SP Bieniowice - 2 pkt
- Jakub Mielniczuk - SP Spalona - bez pkt
- Samuel Głowacki - SP Rokitki - 2 pkt
- Szymon Kuryło - SP Krotoszyce - 2 pkt
- Artur Byczek - SP Krotoszyce - 2 pkt
- Sylwester Kołek - SP Prochowice - 2 pkt
- Dariusz Domagała - SP Spalona bez pkt
- Patryk Myśliński - SP Krotoszyce bez pkt
ROCZNIK 2002-2004 - DZIEWCZĘTA
- Sabina Olszowska - SP Spalona - 20 pkt
- Aleksandra Pastyrnak - Gimnazjum nr 2 Chojnów - 18 pkt
- Sandra Wrońska - Sp Spalona - 15 pkt
- Aleksandra Rogoża - Sp Budziwojów - 12 pkt
- Nikola Rogoża - Sp Budziwojów - 9 pkt
- Nicola Mazurkiewicz - Sp Spalona - 6 pkt
- Aleksandra Wójcik - Sp Krotoszyce - 2 pkt
- Weronika Jankowska - Sp Krotoszyce - 2 pkt
- Klaudia Nowak - Sp Krotoszyce - 2 pkt
- Joanna Ślązak - Sp Krotoszyce - bez pkt.
- Aleksandra Siwak - Sp Krotoszyce - bez pkt
Zawodnicy (czki), którzy zajęli miejsca 1-6 w swoich kategoriach uzyskali prawo startu w turnieju strefowym, który odbędzie się 10.03.2018 r. w Gierałtowcu.
Zdobywcy I miejsc w swojej kategorii otrzymali statuetki
Impreza była dofinansowana ze środków Gminy Krotoszyce.