Starostwo Powiatowe 2 maja będzie nieczynne. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie 2 maja będzie nieczynne.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie, którego tematem będą:

• DOTACJE NA WPROWADZENIE NOWEJ USŁUGI/PRODUKTU (DZIAŁANIE 1.5 RPO WD)
  • KREDYT NA INNOWACJE TECHNOLOGICZNE (Z PREMIĄ/SPŁATĄ CZĘŚCI KREDYTU-DZIAŁANIE 3.2.2 POIR)
  • DOTACJE NA SZKOLENIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I ICH PRACOWNIKÓW
  • GRANTY NA DORADZTWO

Do udziału zapraszamy:

• przedsiębiorców,
  • wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkania;

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 24 KWIETNIA  2018 r. (WTOREK), godz. 10:00-13.00, UL.RYCERSKA 24 – BUDYNEK LETIA BUSINESS CENTER, SALA „NOX”

Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną pod numerem telefonu 76 723 54 81 lub 80.

BUDYNEK DOSTOSOWANY DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI. PROSIMY O ZGŁASZANIE POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA ETAPIE REKRUTACJI

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.