Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Legitymacje dla osób niepełnosprawnych Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane realizacją zadań publicznych do konsultacji dotyczących przyjęcia „Programu współpracy powiatu legnickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2011”.

Zamieszczamy projekt uchwały oraz formularz ankiety i prosimy o składanie wypełnionych formularzy w terminie do 23 września 2010 r w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Legnicy, pok. 202, przesłanie drogą listowną na adres: Starostwo Powiatowe w Legnicy, pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica lub elektroniczną na adres  e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.