Na podstawie Uchwały Nr XI/57/2011 Rady Powiatu Legnickiego z dnia 15 września 2011r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych Zarząd Powiatu Legnickiego zwraca się do mieszkańców gmin: Miłkowice i Krotoszyce  z prośbą o wyrażenie swojego stanowiska w sprawie proponowanych  zmian granic powiatu legnickiego.

Aby oddać ważny głos, w ramach przeprowadzanych konsultacji społecznych, należy
  • zapoznać się z proponowanym zakresem zmian Mapa proponowanych zmian granic powiatu legnickiego 2011.pdf
  • pobrać załącznik zawierający kartę konsultacyjną w dowolnym formacie tj.
    - w formacie rtf, Karta konsultacyjna 2011.rtf
    - w formacie odt. Karta konsultacyjna 2011.odt
    - w formacie doc Karta konsultacyjna 2011.doc
  • wypełnić "Kartę konsultacyjną" edytując pobrany plik w odpowiednim formacie, tj. doc, rtf lub odt,
  • wypełnić "Kartę konsultacyjną" wpisując dane osobowe  oraz informacje dotyczące stanowiska z zakresu tematu konsultacji.
  • przesłać wypełnioną elektroniczną "Kartę konsultacyjną" na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Nadmienić należy, że złożenie elektronicznej karty konsultacyjnej jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetworzenie danych osobowych osoby składającej kartę konsultacyjną, przez Starostwo Powiatowe w Legnicy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 109, poz. 926 z późn. zm.) z przeznaczeniem ich do wykorzystania w procesie ustalania wyników konsultacji społecznej z mieszkańcami gmin Miłkowice i Krotoszyce w przedmiocie zmiany granic w/w gmin.

W przypadku, gdy osoba zainteresowana chce złożyć "Kartę konsultacyjną" w formie tradycyjnej (papierowej) to może to zrobić w Starostwie Powiatowym w Legnicy, Plac Słowiański 1. Karty konsultacyjne zostały wyłożone przy urnie zlokalizowanej na parterze w budynku urzędu. Kartę należy pobrać, wypełnić prawidłowo i wrzucić do urny.

Konsultacje społeczne prowadzone są do dnia 19 października 2011r.