Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

fio Informujemy, iż w dniu 24 czerwca 2015 roku ruszył kolejny nabór wniosków w ramach projektu OdDOLNY ŚLĄSK, realizowanego w partnerstwie przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich i Fundację „Wrzosowa Kraina”. Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Wszystkie młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i samopomocowe z terenu realizacji projektu (powiaty: bolesławiecki, głogowski, górowski, jaworski, kamiennogórski, legnicki, lubiński, lwówecki, polkowicki, średzki, świdnicki, zgorzelecki, złotoryjski oraz miasta Legnica), zachęcamy do składania swoich wniosków. Najlepsze z nich otrzymać mogą dotację w wysokości do 5000 zł.

Nabór wniosków potrwa do dnia 16 lipca 2015 roku, do godziny 15.00 (Uwaga! Liczy się data wpływu wniosku do siedziby Operatora, tj. Legnickiego Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich).

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową, dostępną na naszej stronie internetowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w zakładce nasze działania / projekty obecne / FIO 2014-16/ODDOLNY ŚLĄSK / ODDOLNY ŚLĄSK 2015 II

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w terminach:

1. Legnica, 6 lipca 2015 roku o godzinie 14.00 w Starostwie Powiatowym w Legnicy, Plac Słowiański 1, 59-220 Legnica

2. Bolków, 7 lipca 2015 roku o godzinie 14.00 w Gminno – Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie, ul. Szpitalna 16, 59-420 Bolków

3. Środa Śląska, 8 Lipca 2015 roku o godzinie 14.00 w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej, ul. Wrocławska 2, 55-300 Środa Śląska

Podczas spotkań przedstawione zostaną założenia projektu, nowy regulamin konkursu, warunki udziału w naborze wniosków w ramach którego ubiegać się będzie można o 5000 zł dotacji na realizację oddolnych inicjatyw społecznych, a także będzie możliwa pomoc przy tworzeniu wniosków.

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych!

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Magdaleną Sitarz – Plezia lub Dominiką Urbanowicz w Legnickim Stowarzyszeniu Inicjatyw Obywatelskich: ul. Kościuszki 25/1, 59-220 Legnica, tel. 76 862 58 25, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.