tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

zdjęcie nr 1

Szlachetna Paczka i Akademia łączą swoje siły, by wspólnie walczyć o świat, w którym nie ma miejsca na biedę. Do pokonania biedy nie wystarczy dobra wola. Potrzebni są wolontariusze, czyli SuperW!

Zachęcamy mieszkańców Powiatu, aby dołączyli do tegorocznej edycji Projektu. Zgłoszenia można dokonać na stronie www.superw.pl poprzez wybór rejonu: Legnica, Chojnów.

zdjęcie nr 1

UWAGA!!! Legnica dla Prochowic!

W tym roku SuperW planują dotrzeć również do Prochowic! Aby zostać Wolontariuszem w Prochowicach konieczne jest zgłoszenie się do rejonu Legnicy.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś! Gwarantujemy miłą atmosferę, dobrą zabawę, nowe znajomości, wachlarz niezapomnianych emocji oraz zdobycie nowego doświadczenia.

zdjęcie nr 1

SuperW to wyższa jakość zaangażowania w wolontariat. SuperW Paczki przekracza swoje granice, odwiedza potrzebujących w ich domach i podejmuje decyzję o włączeniu do projektu. Pomaga tym, którzy czują się bezradni, opuszczeni i nieważni. SuperW Akademii regularnie spotyka się z dzieckiem, przeprowadza go od porażki w szkole do sukcesu w życiu i daje nadzieję na lepsze jutro.

Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA podarowała impuls do zmiany życia 19 580 rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, a AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadziła od porażek w szkole do sukcesów w życiu 1800 dzieci.

Dołącz do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! Zgłoś się na: www.superw.pl

Leć walczyć z biedą!