zdjęcie nr 1

Młodym brydżystom z Gminy Miłkowice- Adamowi Pigulskiemu i Maciejowi Racewiczowi, którzy wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu Sportowym, gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów sportowych złożyła Janina Mazur Starosta Legnicki.

Zawodnicy wraz z opiekunem Panią Mirosławą Stachurą gościli w miniony piątek tj. 23 października w naszym starostwie. Spotkanie było okazją do pogratulowania młodym sportowcom i ich trenerowi sukcesów. Młodzi Mistrzowie podzielili się wrażeniami jakie towarzyszyły im podczas Mistrzostw, opowiedzieli czym dla nich jest możliwość gry w brydża- pasją i dobra zabawą oraz jakie mają plany na ta najbliższą przyszłość. Za osiągnięte sukcesy otrzymali z rak starosty legnickiego Janiny Mazur listy gratulacyjne oraz upominki.

Adamowi i Maciejowi serdecznie gratulujemy występów na Mistrzostwach Polski i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy !!!

zdjęcie nr 1zdjęcie nr 1zdjęcie nr 1zdjęcie nr 1zdjęcie nr 1zdjęcie nr 1