Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Klawisze dostępności wykorzystują wbudowaną w przeglądarkę właściwość accesskey. Najczęściej używane są:
  • Control + Alt + key - Mac OS
  • Alt + Shift + key - Firefox
  • Shift + Esc + key - Opera 12.1 lub starsze
  • Alt + key - pozostałe

Ważne informacje:  

Zostań żołnierzem WOT Ostrzeżenie – Burze z gradem /1

W dniu 10 lutego 2016 roku do Starostwa Powiatowego w Legnicy wpłynęła oferta złożona przez Stowarzyszenie „Prząśnik” w Brenniku, na realizację zadania publicznego w zakresie kultury pt. „Dzień Seniora”.

Uznając celowość realizacji ww. zadania zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicach informacyjnych Starostwa Powiatowego w Legnicy, na stronie internetowej www.powiat-legnicki.eu w zakładce: organizacje pozarządowe/ Dotacja w trybie art. 19a.

Zgodnie z art.19a. ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy może zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać: w sekretariacie pisemnie w godzinach pracy Starostwa Powiatowego, drogą elektroniczną na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Legnicy, Plac Słowiański 1, 59-220 Legnica, do dnia 25 luty 2016 (siedem dni od publikacji tego ogłoszenia/liczy się data wpływu listu do urzędu).

W załączeniu: