Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

W piątek, 19 lutego br., pod Honorowym Patronatem Starosty Legnickiego w hotelu Milenium podsumowano 8 edycję Plebiscytu „Gazety Legnickiej” i Portalu LCA.PL na „Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów 2015 roku”. Wśród zaproszonych gości i jednocześnie fundatorów nagród byli przedstawiciele władz powiatu legnickiego, Starosta Legnicki Janina Mazur i Etatowy Członek Zarządu Kazimierz Burtny.

W plebiscycie triumfowali rajdowcy – Grzegorz Woźnik i Bartosz Sydor. Statuetka dla najpopularniejszego trenera powędrowała do Józefa Baściuka, szkoleniowca legnickich łuczników. Rywalizację sportowców młodzieżowych wygrała karateczka Tory - Aleksandra Macuga.

Laureatami w gminach powiatu legnickiego zostali: Jakub Wołoszyn, Małgorzata Światłoń, Paweł Wyżga, Grzegorz Rokitnicki, Kacper Kwiatkowski, Jakub Sztoń, Łukasz Kubań i Paweł Świerbutowicz.

Tradycyjnie już przyznano również tytuł „Sportowej Osobowości Roku”. W tym roku otrzymał ją Kazimierz Kurcz, który już od 50 lat wygrywa ligowe mecze przy pingpongowym stole.

Wszyscy laureaci do domu wrócili z pamiątkowymi statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi od sponsorów.

źródło:www.lca.pl
foto: Wojciech Obrębski