Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Z okazji Dnia Kobiet Panie, pracujące w Starostwie Powiatowym w Legnicy i jednostkach organizacyjnych powiatu mających siedzibę w budynku starostwa, zaproszone zostały na słodki poczęstunek i występ artystyczny Kapeli Herbutów. Polskie pieśni ludowe śpiewane przez artystów zespołu z werwą i jednocześnie artystyczną lekkością wprowadziły słuchaczki i słuchaczy, bo byli też panowie, w radosny nastrój. Żywsze takty bałkańskich pieśni i zaśpiewek prezentowane przez Kapelę sprawiły, że nogi zaczęły same wystukiwać słyszany rytm i jeszcze chwila, a ruszyłyby w pląsy.

Życzenia dla Pań pracujących w Starostwie oraz podległych jednostkach złożyli Wicestarosta Krzysztof Sowiński, Etatowy Członek Zarządu Kazimierz Burtny, który skierował do Pań również życzenia od Przewodniczącego Rady Powiatu Aleksandra Kostunia. Były również życzenia dla mężczyzny, okazało się, że w tym uroczystym dniu obchodził swoje urodziny Pan Józef Herbut, akordeonista w kapeli. Życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym Jubilatowi składała Janina Mazur - Starosta Legnicki.

Kapela Herbutów i słodki poczęstunek zapewniły uczestniczkom spotkania miłe chwile, i te dla ciała, i te dla duszy.