tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

W siedzibie władz powiatu odbyło się spotkanie prezesów klubów piłkarskich z naszego powiatu z władzami Okręgowego Związku Piłki Nożnej oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, a także władz powiatu legnickiego. Okręgowy Związek Piłki Nożnej reprezentowała jego Prezes Pani Maria Kajdan natomiast Dolnośląski Związek Piłki Nożnej reprezentował Prezes Pan Andrzej Pedewski. Głównym punktem spotkania było wręczenie promes przedstawicielom klubów na zakup sprzętu sportowego dla najmłodszych podopiecznych. Promesy wręczyli Wicestarosta Krzysztof Sowiński, Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pani Maria Kajdan oraz Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Pan Andrzej Pedewski.