Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Klawisze dostępności wykorzystują wbudowaną w przeglądarkę właściwość accesskey. Najczęściej używane są:
  • Control + Alt + key - Mac OS
  • Alt + Shift + key - Firefox
  • Shift + Esc + key - Opera 12.1 lub starsze
  • Alt + key - pozostałe

Konsultacje w sprawie „Programu współpracy powiatu legnickiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”

 

Zapraszamy wszystkie podmioty wymienione w art. 3 ust 2 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, zainteresowane realizacją zadań publicznych, do konsultacji dotyczących przyjęcia „Programu współpracy powiatu legnickiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”.

 

Poniżej zamieszczamy projekt Programu oraz formularz ankiety. Wypełnione formularze należy składać w terminie do 4 października 2016 r. w Punkcie Obsługi Interesanta – parter Starostwa Powiatowego w Legnicy do godz. 1530, listownie (decyduje data wpływu do Starostwa) na adres: Starostwo Powiatowe w Legnicy, pl. Słowiański 1, 59 - 220 Legnica lub elektronicznie na adres e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: