Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego Letnie Koncerty Organowe

Uwaga, COVID-19 UWAGA. W związku z potwierdzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2, które wystąpiło u jednego z pracowników Starostwa Powiatowego w Legnicy zaleca się ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum i załatwianie spraw z wykorzystaniem środków komunikacji na odległość (ePUAP, e-mail, telefon).

UWAGA Zgodnie z Zarządzeniem Starosty Legnickiego nr 79/2020, od 10.08.2020 do odwołania Starostwo Powiatowe będzie pracować o godzinę krócej.

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu realizacji projektów „Zdobycie dolnośląskiego rynku pracy" poprzez nabycie kwalifikacji w projektach „Aktywni, samodzielni, zatrudnieni” oraz „Stawiam na aktywność i edukację”, których założeniem jest wsparcie w postaci szkoleń zawodowych i płatnych staży dla osób powyżej 30 roku życia, bezrobotnych lub biernych zawodowo. Zapraszamy do zapoznania się z przedłożoną ofertą osoby zainteresowane. Bliższe informacje dotyczące warunków udziału w projekcie zawarte są w załączniku.