Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Nadchodzą wyjątkowe i najpiękniejsze w roku dni - Święta Bożego Narodzenia. Pragniemy przeżyć je w gronie najbliższych, kultywując staropolskie obyczaje i smakując tradycyjnych potraw. W oczekiwaniu na ten magiczny czas zapraszamy Państwa na przedświąteczne spotkanie w niepowtarzalnym miejscu i atmosferze.

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” kolejny raz organizuje „Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy i zaprasza mieszkańców Partnerstwa, i nie tylko, do wspaniałych wnętrz Pałacu w Krotoszycach, w niedzielę - 11 grudnia 2016 r. - od godz. 1200. Celem Jarmarku jest promocja regionu – Krainy Wygasłych Wulkanów oraz prezentacja dorobku kulturowego i dorobku kulinarnego, a także przedstawienie mieszkańców Gór i Pogórza Kaczawskiego. Pragniemy również, aby wspólne przeżycie tych magicznych, przedświątecznych chwil wpłynęło na zacieśnienie naszych wzajemnych relacji i przyjaźni. Zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, grupy odnowy wsi, szkoły, świetlice i zespoły ludowe z naszego regionu do aktywnego udziału w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Podczas Jarmarku zostaną przeprowadzone dwa konkursy: na „Najpiękniejsze stoisko na Jarmarku” i na „Pamiątkę świąteczną od Górala Kaczawskiego” oraz po raz pierwszy Przegląd Zespołów Kolędniczych. Nagrody i wyróżnienia będą z pewnością miłą formą podziękowania za aktywne zaangażowanie się w przygotowanie tego przedświątecznego spotkania. Atmosferę Jarmarku wzbogacą występy artystyczne naszych lokalnych zespołów. Zgłoszenia do udziału w Jarmarku należy nadsyłać do 25 listopada br. faksem, pocztą lub e-mailem na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach, tel/fax 76/870 11 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

• Karta zgłoszenia - pobierz