tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Klub Brydża Sportowego „Miłkowice”
zaprasza na
Turniej Brydża Sportowego
o PUCHAR STAROSTY LEGNICKIEGO
w dniu 23 kwietnia 2017 r.

Patronat honorowy – Starosta Legnicki Janina Mazur

Turniej odbędzie się w świetlicy GOKiS w Siedliskach.

900 – 950 - rejestracja par.

950 - 1000 - uroczyste rozpoczęcie turnieju.

Wpisowe: niezrzeszeni – 25 zł,

członkowie PZBS -20 zł, seniorzy (od 65 lat) – 10 zł,

juniorzy 20-25 lat) – 10 zł – młodzież szkolna - 5 zł,

Nagrody: 0,7 wpisowego przeznaczone na nagrody, puchary, dyplomy, nagrody od sponsorów, upominki dla najmłodszych i najstarszych brydżystów, niespodzianki.

Sędzia Turnieju – Sławomir Zimniak.