Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

W miniony piątek 13 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej w auli szklonej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie odbyła się uroczysta akademia z udziałem nauczycieli, uczniów, władz samorządowych powiatu legnickiego oraz licznie przybyłych gości. Tradycyjnie święto to jest okazją do złożenia gratulacji i podziękowań wszystkim nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za ich pracę na rzecz wychowania i kształtowania młodego pokolenia. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody Starosty Legnickiego i Dyrektora szkoły. W imieniu Starosty Janiny Mazur nagrody wyróżnionym nauczycielom wręczał Kazimierz Burtny - Etatowy członek Zarzadu Powiatu.

W tym roku Starosta Legnicki nagrodziła: Mariusza Kowalczyka dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie oraz nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół: Zygmunta Bienia, Zofię Łabuz, Artura Tomalę. Nagrody Dyrektora szkoły otrzymali: Borkowski Andrzej, Bury Małgorzata, Chrząszcz Józef, Chylak Jolanta, Dorota Dreger, Anna Dziurbiel, Barbara Homętowska, Ewa Humenna, Halina Kiliś, Agnieszka Kilkus, Anna Kulpińska, Adrianna Leszczyńska, Beata Majkut, Anna Ostropolska, Monika Pacaniuk, Ewelina Rabiej-Kulczycka, Agnieszkas Robak, Agnieszka Rybczyńska, Małgorzata Rzeźnik-Wójtowicz, Joanna Więcław.

Nagrodę Starosty Legnickiego otrzymała również Elżbieta Chlebosz z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chojnowie.