tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie, którego tematem będą:

• pożyczki inwestycyjne, rozwojowe, hipoteczne,
  • dotacje na szkolenia dla przedsiębiorców i ich pracowników,
  • bony na innowacje,
  • granty na doradztwo;

Do udziału zapraszamy:

• przedsiębiorców,
  • wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkania;

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 7 MARCA  2018 r. (ŚRODA), godz. 10:00-13.00, UL.RYCERSKA 24 – BUDYNEK LETIA BUSINESS CENTER, SALA „NOX”

Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną pod numerem telefonu 76 723 54 81 lub 80.

BUDYNEK DOSTOSOWANY DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI. PROSIMY O ZGŁASZANIE POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA ETAPIE REKRUTACJI

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
ul. Rycerska 24,  pok. A1 24 (I piętro)
59 – 220 Legnica
tel./fax. 76 723 54 80