tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl z siedzibą w Gdyni ogłasza konkurs dla mieszkańców województwa dolnośląskiego pt. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie dolnośląskim".
Celem inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie dolnośląskim.

Konkurs startuje 3 kwietnia 2018 r. i aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat: "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie dolnośląskim". W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa.

Prace należy składać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 maja 2018 r. Jury konkursu wybierze spośród nadesłanych prac dwie najciekawsze, które zostaną nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi. Suma nagród to 1 500 zł.

Szczegóły konkursu w załączniku.