Zmiana numeru rachunku bankowego Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu Starostwo Powiatowe w dniu 30 marca będzie pracować. Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu wspólnie z Narodowym Instytutem Wolności oraz Urzędem Ochrony Danych Osobowych zaprasza na szkolenie dotyczące RODO - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jest to jedyne szkolenie organizowane wspólnie przez UMWD oraz NIW i UODO dla organizacji pozarządowych na Dolnym Śląsku. Ekspertami prowadzącymi szkolenie będą przedstawiciele UODO.

Szkolenie odbędzie się 5 września br. w sali nr 3A (parter budynku) Starostwa Powiatowego w Legnicy przy Placu Słowiańskim 1, w godz. 14.00-16.00.

Formularz rejestracyjny na szkolenie w Legnicy znajduje się na stronie: