Informacja dla posiadaczy decyzji z zakresu gospodarki odpadami

tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

W świetlicy Wiejskiej w  Goliszowie zostały rozegrane, w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach. W rozgrywkach wzięło z udział 34 zawodników.

WYNIKI :

- kategoria  do lat 10 - dziewczęta

1. Wiktoria Otfinowska -    SP Bieniowice                     -  3,0 pkt
  2. Aleksandra Kołodziejczyk -    SP nr 4 Chojnów       - 2,5 pkt,  (p.p.13,5)
  3. Julia Baran -   SP Bieniowice                                   - 2,5 pkt   (p.p. 6,5)
  4. Aleksandra Pawlik -    SP nr 4 Chojnów                    - 2,0 pkt
  5. Nadia Sawicka -   SP Bieniowice                             - 1,0 pkt

- kategoria do lat 10 – chłopcy

1. Michał Jankowski                 -   SP nr 4 Chojnów                  - 5,5 pkt
  2. Aleksander Kalinowski         -   SP Bieniowice                      - 4,5 pkt
  3. Szymon Lipski                      -   SP Niedźwiedzice                 - 2,5 pkt (p.p.9,0)
  4. Patryk Goliński                    -   SP Bieniowice                       - 2,5 pkt (p.p.8,0 )
  5. Wiktor Wilkowski                 -   SP Bieniowice                       - 2,0 pkt

- kategoria 11-12 lat  - chłopcy

1. Michał Gurgul                      -  SP nr 4 Chojnów                -  6,0  pkt
  2. Bartłomiej Urban -  SP Bieniowice                                    - 4,0  pkt
  3. Przemysław Karnacz           - SP nr 4 Chojnów                  - 3,5  pkt

- kategoria 11-12 lat – dziewczęta

1. Gabriela Zarzycka                -  SP Bieniowice                   -  5,0 pkt
  2. Agata Gawor                         - SP Bieniowice                  - 4,5 pkt (p.p.18,5)
  3. Natalia Zapotoczna               - SP Bieniowice                   -  4,5 pkt (p.p.18,0)
  4. Julia Grzech                          - SP nr 4 Chojnów              - 4,0 pkt
  5. Katarzyna Ostropolska          - SP nr 3 Chojnów               -  3,5 pkt

- kategoria 13 -18 lat (startowało 12 zawodników)

1. Kacper Babiński -  SP Bieniowice                                     -  4,0 pkt (p.p. 18,0)
  2. Mateusz Drapiewski           -  Legnickie Pole                     -  4,0 pkt (p.p. 17,0)
  3. Kacper Jaworski                -  LZS MEWA Goliszów            - 4,0 pkt (p.p. 16,0)
  4. Julia Wiśniewska                - SP nr 4 Chojnów                 - 3,5 pkt (p.p. 16,0)
  5. Julia Kałwak                        -  Chojnów                          - 3,5 pkt (p.p. 14,0)
  6. Marcel Sochacki                 -  Legnickie Pole                    - 3,5 pkt  (p.p.11,5)

- kategoria 19 lat  i starsi

1.  Tadeusz Lesiak                    - Legnickie Pole                 - 7,0  pkt
  2.  Jakub Ostropolski                -  LZS MEWA Goliszów        - 6,0  pkt
  3.  Aleksander Ciołczyk -  LZS „Mewa” Goliszów                  - 3,5  pkt
  4.  Marta Zapaśnik-Gałęza       -  Bieniowice                       - 3,0 pkt

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach uzyskali prawo udziału w Turnieju Strefowym Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Ciechowie.