Ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim

Ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim

UCHWAŁA NR XXXV/199/2018RADY POWIATU LEGNICKIEGO z dnia 17 maja 2018 r. w sprawie zakazu i ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim (WDU_D/2018/2705) wprowadza:

§1. Zakazuje się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w okresie od 1 października do 30 kwietnia roku następnego.
    §2. 1. Zakazuje się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w godzinach od 1900 do 900 dnia następnego w okresie od 1 maja do 30 września z zastrzeżeniem ust. 2 i 3.

2. Dopuszcza się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym, w odległości większej niż 100m od linii brzegowej jeziora.
    3. Dopuszcza się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w odległości mniejszej niż 100m od linii brzegowej jeziora – podczas cumowania, wodowania i przemieszczania się z prędkością manewrową do 5km/h.

tel: 76-72-43-429
    pok. 231, piętro II
    Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

STAROSTWO POWIATOWE W LEGNICY
zaprasza na
XXIV  DOLNOŚLĄSKI  KONKURS  RECYTATORSKI
PEGAZIK 2019

ELIMINACJE POWIATOWE

12 marca 2019r.
godz. 9.00- kategoria „młodsi”
godz. 12.00 – kategoria „starsi”

Plac Słowiański 1 w Legnicy, sala 3a (parter)

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, wytypowanych w eliminacjach gminnych do eliminacji powiatowych.

Uczestnicy występują w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy IV-VI szkół podstawowych („młodsi”),
  • klasy VII-VIII szkół podstawowych i klasa III gimnazjum („starsi”).

W każdej z kategorii, do etapu powiatowego konkursu, organizatorzy etapu gminnego typują nie więcej niż dwóch uczniów. Zgłoszenia do etapu powiatowego konkursu należy przesłać, w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 5 marca br. na adres: Starostwo Powiatowe w Legnicy, plac Słowiański 1, 59-220 Legnica lub elektronicznie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu zgłoszenia do urzędu.)

Zgłoszenia nadesłanie po ww. terminie nie będą brane pod uwagę.

W etapie powiatowym konkursu mogą zostać wyłonieni uczniowie do etapu wojewódzkiego (po jednym uczniu w każdej z kategorii).

Do pobrania: