tel: 76-72-43-429
    pok. 231, piętro II
    Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Już po raz X Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy jest gospodarzem Legnickich Prezentacji Edukacyjnych. Impreza pod patronatem Rektora PWSZ im. Witelona w Legnicy prof. dra hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego, Starosty Legnickiego Adama Babuśki oraz Prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego „ściągnęła” szkoły ponadgimnazjalne, ponadpodstawowe, uczelnie wyższe i wystawców placówek edukacyjno -szkoleniowych, którzy prezentowali swoją ofertę. Prezentacje przyciągnęły uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy w jednym miejscu  mogli porozmawiać zarówno o kierunkach kształcenia, sposobie rekrutacji  jak i o ofercie zajęć rozwijających zainteresowania uczniów w wybranej szkole.

Tegoroczna edycja Prezentacji Edukacyjnych wprowadza również możliwość prezentacji szkoły w Pokazie Talentów, czyli zaprezentowanie jednego, 5-minutowego występu uczniów Szkoły na sali głównej targów w formie prezentacji artystycznej (chór, kabaret, piosenka, taniec, itd.).

Na targach nie zabrakło również Powiatowego Zespołu Szkół z Chojnowa. Chojnowska placówka edukacyjna swoją bogatą ofertę skierowała nie tylko do przyszłych licealistów, ale również uczniów technikum czy szkoły branżowej.

Wszystkich, którzy nie mogli bezpośrednio uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie, gdzie można zapoznać się z atrakcyjną ofertą kształcenia w PZS-esie. Szczegóły na http://www.pzs-chojnow.pl/