tel: 76-72-43-429
    pok. 231, piętro II
    Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie wrócili z 14-to dniowego turnusu rehabilitacyjnego w Sarbinowie. Mimo, że były dwa dni podczas których pokropił deszcz, to reszta pobytu była na tyle słoneczna, że uczestnicy z powodzeniem opalali się leżakując na plaży. Poza codziennymi zabiegami rehabilitacyjnymi podopieczni, w zależności od kondycji i możliwości, odbywali dłuższe lub krótsze spacery wzdłuż plaży, a nawet kilkakrotnie do pobliskiej miejscowości – Chłopy. Dla niektórych naszych podopiecznych był to nie lada wyczyn i za to otrzymali gromkie oklaski!  Wyjścia na basen, malowanie kamieni wspólnie zebranych na plaży, wyprawa statkiem to zajęcia, które podobały się wszystkim. Była też podróż Ciuchcią  do Gąsek oraz do Mielna, gdzie można było zwiedzić m.in. latarnię morską. Wieczorki taneczne oraz ogniska z pieczeniem kiełbasek to wieczorne zajęcia, podczas których podopieczni mieli możliwość wytańczyć się do woli, porozmawiać, żartować, grać na gitarze i wspólnie śpiewać piosenki. Wszyscy wróciliśmy szczęśliwi i wypoczęci. Z naładowanymi „bateriami” oraz pełni pozytywnych wspomnień.