Zostań żołnierzem WOT Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Starosta Legnicki Adam Babuśka, Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Gapski oraz Radny Powiatu Legnickiego Artur  Smęt mieli przyjemność gościć panią Minister Beatę Kempę.
Spotkanie było okazją do rozmów na temat zmagań, jakie stoją przed samorządowcami w najbliższych latach.